En Süper Hepsi Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

En Süper Hepsi Sitesi

En Süper Hepsi Fan

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Cemreye Sormuşlar

YazarMesaj
BöqürtlenLi_ReçeL
*** Cemreci Admin {BeSte} ***
*** Cemreci Admin {BeSte} ***
BöqürtlenLi_ReçeL

Cemreye Sormuşlar Empty
MesajKonu: Cemreye Sormuşlar   Cemreye Sormuşlar I_icon_minitimeCuma Tem. 04, 2008 6:43 pm

Muhabir: Cemre hanım.. Öldüğünüzde size ''insan'' olmak dışında bir şans verilseydi.. Ne olmak isterdiniz?
Cemre: Hmm.. Şey galiba.. Yani köpek.. En sevdiğim hayvan.. Sevmediğim yanı şu.. Kediyi kovalıyor falan.. Ama kedi de çok havasız (gülüyorlar)
Muhabir: Peki.. Grup Hepsi'ye biri daha eklenecek... Bu kim olurdu?
Cemre: Aslında ben bir kişi daha istemiyorum.. Fakat katılsaydı Justin Timberlake iyi olurdu
Muhabir: Bir şarkı sözü yazmanız isteniyor.. Nasıl olurdu? Hangi ünlüden yardım alırdınız?
Cemre: Ben Justin'i beğeniyorum. Ondan ve Madonna'dan yardım alırdım heralde.. R&B olacak şekilde.. Tasarlardım şarkımı... Eren,Yasemin ve Gülçin'e danışırdım tabi..
Muhabir: Grup Hepsi'de en çok kimi seviyorsunuz?
Cemre: Mümkünatı yok ayıramam! Fakat 3. sınıfta Yasemin'di çünkü ilk onla tanıştım...
Muhabir: Ailenizden bahseder misiniz?
Cemre: Biz 4 kişiyiz işte. Şebnem,Ahmet ve Dila..(annesine ve babasına bazen isimle seslenirmiş) Sehle'yi benim kardeşim sanıyorlar ama o benim amcamın kızı..
Muhabir: En sevdiğiniz renk?
Cemre: Mavi ve beyaz.. Mavi denizi yani özgürlüğü beyaz ise sağlığı ifade ediyor bence..
Muhabir: Özel hayatınız?
Cemre: Şu anda hayatımda biri yok.. Zaten olsa da olmasa da söyleyemem
Muhabir: Burnunuz ve dudağınız estetik diyorlar doğru mu?
Cemre: Artık yalana kaçmayacağım.. Evet aslında.. HEPSİ 2 çıkarken yaptırmıştım..
Muhabir: TEŞEKKÜRLER.. HAYRANLARINIZA NE DİYECEKSİNİZ?
Cemre: Hepinizi çoo..ok seviyorum. Siz benim her şeyimsiniz
http://www.hepsijikler.turkforumpro.com

Cemreye Sormuşlar
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-